جاذبه های گردشگری قشم

جاذبه های گردشگری قشم ، جزیره قشم جزو معروف ترین و بزرگ ترین جزیره های ایران می باشد که در تنگه هرمز واقع است .

بیشتر بخوانید جاذبه های گردشگری قشم

معرفی شغل گردشگری

معرفی شغل گردشگری ، اگر که دارای برقراری ارتباط بالایی می باشید و با عموم مردم در ارتباط بوده اید و به تاریخ و هنر بسیار علاقه مند هستید شغل گردشری بسیار مناسب شما است .

بیشتر بخوانید معرفی شغل گردشگری

جاذبه ی گردشگری پاریس

جاذبه ی گردشگری پاریس، شهر پاریس به عنوان پایتخت فرانسه شهری با بیش از دو هزار سال قدمت است و پاریس با نام های شهر عشق و شهر نورها شناخته می شود. پاریس سالانه تعداد زیادی توریست را وارد کشور خود می کند به همین سبب صنعت گردشگری یکی از راههای درآمد این گشور محسوب می شود.

در ادامه خواهید خواند جاذبه ی گردشگری پاریس

جاذبه های گردشگری چیست

جاذبه های گردشگری چیست؟ ، جاذبه ی گردشگری به تمامی ویژگی های منطقه ای می گویند که بتوانید افراد را برای مقاصد مختلف از جمله مقاصد تجاری و بازرگانی، مقاصد تفریحی و سرگرمی، مقاصد فرهنگی، یادگیری و آموزشی به خود جذب نماید، و در راستای این جذب، برای حفظ و پایداری آن منطقه و ایجاد منافع و مصالح برای ساکنان آن منطقه، مفید واقع شود. جاذبه های گردشگری را کلا به روش فراگیر بر پایه جاذبه مبتنی بر ویژگی های محیط زیست، جاذبه های مبتنی بر فعالیت های انسانی و جاذبه هایی که به طور دست ساز و مصنوعی توسط انسان آفریده شده اند، دسته بندی می نمایند.

بیشتر بخوانید جاذبه های گردشگری چیست

جاذبه های گردشگری کیش

جاذبه های گردشگری کیش، کیش یکی از سرسبزترین جزیره های خلیج فارس میباشد و یکی از پر مسافرترین شهرهای ایران است که، به دلیل بهره مندی از امکانات و تفریحات در هر فصلی پذیرای مسافران از شهرهای سراسر ایران است.

در ادامه خواهید خواند جاذبه های گردشگری کیش